Oświadczenie Zarządu GKS Glinik Gorlice

W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zabranie Sprawozdawczo Wyborcze klubu GKS Glinik Gorlice.

Podczas spotkania powołano nowy zarząd klubu. W skład nowego zarządu klubu weszli: Tomasz Romaszko, Waldemar Ziółkowski, Tomasz Sekuła, Łukasz Igielski, Urszula Kosińska, Anna Konopka, Robert Cionek, Łukasz Brzeziański oraz Sebastian Szurek.

Poniżej przedstawiamy oświadczenie jakie wydał nowy zarząd:

„Szanowni Państwo, drodzy kibice, sponsorzy i wszyscy miłośnicy piłki nożnej
w naszym mieście!

Od czterech lat ustępujący zarząd klubu GKS Glinik Gorlice starał się odbudować rangę tej dyscypliny sportu w naszym mieście. Jesteśmy wdzięczni ustępującym członkom zarządu za wszelkie działania podejmowane w tym trudnym dla gorlickiej piłki okresie – DZIĘKUJEMY.

Glinik potrzebuje nowego impulsu do dalszego rozwoju. Jesteśmy przekonani, iż nowy zarząd, który ukonstytuuje się w najbliższym dniach to gwarantuje. Liczymy, iż dobre występy w rundzie wiosennej przyciągną na stadion więcej kibiców. Mamy ambicje i chcemy udowodnić, iż piłka nożna potrzebna jest w Gorlicach. By tak się stało muszą następować zmiany, które nastąpiły właśnie na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym klubu GKS Glinik Gorlice w dniu 26.06.2014 r.

Naszym najwyższym priorytetem jest promowanie i rozwijanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży poprzez budowanie odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia piłkarskiego z zachowaniem zasad fair play. Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji naszych zawodników oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynie seniorskiej. Jesteśmy przekonani, iż prowadzenie stabilnej polityki finansowej i organizacyjnej klubu pozwoli w najbliższej perspektywie podnieść poziom sportowy pierwszej drużynie i awansować do wyższych klas rozgrywkowych.

Chcemy wokół klubu stworzyć pozytywne środowisko zachęcające rodziców do wspierania oraz bezpośredniego angażowania się w działania klubu. W najbliższym czasie nowy zarząd, po zapoznaniu się z aktualną sytuacją finansowo – organizacyjną klubu, podejmie decyzje co do ewentualnych zmian kadrowych w klubie. Ważnym celem jaki ma przed sobą nowy zarząd jest pozyskanie wsparcia finansowego, rzeczowego i organizacyjnego dla realizacji celów Klubu ze strony osób prywatnych, władz lokalnych, firm i innych organizacji.

Liczymy, że działania podejmowane przez nowy zarząd spotkają się z poparciem wszystkich kibiców i miłośników piłki nożnej w naszym mieście i przyniosą pożądane efekty.

Wszystkim dedykujemy słowa jednej z vlepek autorstwa kibicówurodziliśmy się po to by walczyć, by wracać z tarczą a nie natarczy i mamy przekonanie, iż wspólnie rozpoczniemy nową erę w historii gorlickiej piłki, pełną sukcesów i powrotów z tarczą.

Zarząd Klubu GKS Glinik Gorlice