GKS GLINIK GORLICE ma nowy Zarząd

W czwartek w świetlicy OSiR w Gorlicach odbyło się Walne Zabranie Sprawozdawczo Wyborcze klubu GKS Glinik Gorlice. Podczas spotkania powołano nowy zarząd klubu.

W chwili obecnej jeszcze nie wiadomo kto będzie pełnił funkcje prezesa, wiceprezesa czy skarbnika.
W skład nowego zarządu klubu weszli: Tomasz Romaszko, Waldemar Ziółkowski, Tomasz Sekuła, Łukasz Igielski, Urszula Kosińska, Anna Konopka, Robert Cionek, Łukasz Brzeziański oraz Sebastian Szurek.
W ciągu tygodnia będzie trzeba powierzyć poszczególne funkcje wybranym osobom. W Gorlicach czas na zmiany. Miejmy nadzieję, że idzie nowe, lepsze. Glinik chce się rozwijać, a z nowym zarządem będzie to o wiele bardziej realne – bez ogródek przyznał jeden z członków klubu.

info: sadeczanin.info